pujceni@dodavky.net

608 780 500

Stěhování Praha s elegancí, kvalitou a rychlostí

12.6.2018

Máte starost se stěhováním? Jak se přestěhovat rychle a přitom bezpečně? Vyzkoušejte naše služby.

Společnost Stěhování levně Praha nabízí kompletní stěhovací servis od demontáže nábytku až po ekologickou likvidaci nepotřebného vybavení. Jsme ryze česká firma s bohatou zkušeností v oblasti stěhování, vyklízení, montáže nábytku a dalších souvisejících služeb. Naším krédem je 100% spolehlivost a vždycky férové ceny.

Proč si vybrat právě naši firmu LEVNÉ STĚHOVÁNÍ PRAHA

Naše nabídka je vhodná pro běžnou rodinu, firmu i velkou organizaci. Stejně kvalitně přestěhujeme jeden kus nábytku i celý firemní provoz. Naší základnou je sice Praha, ale působíme v celé České republice a rychle expandujeme po Evropě. Zaměstnáváme pouze stálé a kvalitní pracovníky, se kterými můžeme zaručit vždy spolehlivé a diskrétní jednání.

Stěhujeme levně, rychle a spolehlivě

Máme bohaté zkušenosti s běžným stěhováním, vyklízením nemovitostí i složitějšími pracemi na klíč. Jsme vybaveni veškerým technickým vybavením od zvedáků a kladkostrojů až po auto s rukou nebo jeřáb. Dokážeme tak manipulovat a přestěhovat většinu druhů břemen nejrůznějších velikostí, tvarů i hmotnosti. Přitom klademe důraz na neustálé vzdělávání pracovníků a využívání nejmodernějších trendů.

Stěhování těžkých břemen Praha

Levné stěhování Praha nabízí také stěhování těžkých břemen všech velikostí a tvarů. Máme zkušenosti se stěhováním pianin, klavírů, trezorů, klimatizací, strojů, serverů i velkých soch. Pracujeme i ve větších výškách a těžko přístupných místech. V takových případech je vhodná nejprve osobní návštěva naším technikem.

Související stěhovací služby

Nabídka naší firmy Levné stěhování Praha obsahuje také související stěhovací služby jako demontáž a montáž nábytku, dovoz nábytku z obchodu, vyklízení a likvidace nemovitostí, vyklízení pozůstalostí, ekologickou likvidaci nepotřebného nábytku a spotřebičů, zajištění obalového materiálu a samozřejmostí je také dostatečné pojištění.

Potřebujete více informací? Rádi byste se zeptali na konkrétní problém? Obraťte se na nás. Poradíme vám a nabídneme naši bezplatnou cenovou kalkulaci.