pujceni@dodavky.net

608 780 500

Stěhování kanceláře dodávkou z půjčovny

11.3.2018
Stěhování kanceláře dodávkou z půjčovny

Pokud máte dostatek času provést stěhování kanceláře svépomocí, lze v rámci úspory nákladů použít i naše dodávky. Disponujeme širokou nabídkou dodávek značky Ford Transit, které disponují variabilitou úložného prostoru. S lehkostí tedy přestěhujete malé kanceláře i kanceláře velké, kde budete převážet zkompletované skříně i nerozmontované stoly.

Převoz kancelářského nábytku z obchodních center

Naše dodávky jsou často používány také pro odvoz kancelářského nábytku z obchodních domů. Jedná se o velmi oblíbenou službu, kterou využívají klienti nejen z okolí Prahy 9, kde naše půjčovna dodávek sídlí. Díky variabilní zápůjční době není třeba se obávat nestihnutí termínu vrácení dodávky a případným vysokým sankcím, tak jak je to u ostatních půjčoven dodávek v Praze. Pokud se stěhování kanceláře protáhne, zavolejte nám a termín vrácení dodávky prodloužíme.

Naše motto: Spokojený zákazník

Naším cílem jsou spokojení zákazníci, kterým dodávky dobře poslouží a provedou práci, pro kterou jsou určeny. O dodávky se pravidelně staráme, mají kompletní servis a jsou v perfektním technickém stavu. Díky tomu je naše půjčovna stále oblíbenější, což nás samozřejmě těší a na zlepšování našich služeb pravidelně pracujeme.