pujceni@dodavky.net

608 780 500

Proč bychom si měli zapůjčit dodávku z půjčovny dodávek Vsetín

Proč bychom si měli zapůjčit dodávku z půjčovny dodávek Vsetín

Potřebujeme – li rychle vyřešit situaci, kdy nám náhle naše auto vypovědělo službu nebo v případě, že je potřeba přepravit zboží z bodu A  do bodu B, určitě se můžeme spolehnout na autopůjčovny, které mají pro nás jistě spolehlivé a především rychlé řešení. Pronájem vozidel, třeba z půjčovny dodávek Vsetín, jsme znali již dříve, ale tyto služby byly zbytečně předražené, protože neexistovala taková konkurence jako dnes. V současné době si můžeme vybrat z široké nabídky vozidel, která zahrnují nejen užitkové dodávky, ale i luxusní auta, osobní či obytné dodávky a podobně.

Dodávky, například z půjčovny dodávek Vsetín, ohromují svou variabilitou

Dodávky na kratší dobu můžeme využít v případě, že se například o víkendu potřebujeme přestěhovat nebo chceme jen přepravit materiál na svou chalupu, protože jsme se rozhodli pro její rekonstrukci. Dlouhodobý pronájem je velmi oblíbený zejména u začínající podnikatele a živnostníky i malé firmy, protože ještě nemají  dispozici svůj vlastní vůz. Je to celkem vysoká finanční částka, kterou lze v našem podnikání investovat jinam a tak se pronájem jeví jako vhodné řešení.

Dodávky užitkové, a to třeba z půjčovny dodávek Vsetín jsou nejvyužívanější. Na trhu se setkáváme s dodávkami skříňovými, plachtovými i chladícími. Ty jsou vhodné pro rychle kazící zboží. Samozřejmě nesmíme zapomenout na to, že existují i dodávky osobní, které jsou určeny výhradně pro přepravu většího počtu osob. Všechny tyto vozy mají velký potenciál a pomáhají nám tak rozvíjet naše podnikání.

půjčovna dodávek Vsetín levně

půjčovna dodávek Vsetín levně

Co vše budeme k pronájmu potřebovat

Bez platných dokladů to opravdu nepůjde, takže je potřeba platný řidičský a občanský průkaz, hotovost pro zaplacení kauce. Je třeba upozornit, že některé autopůjčovny vyžadují věk řidiče 23 let a jeho praxe v řízení vozidla minumálně 2 roky. Co se týká řidičského průkazu, mnozí se ptají, zda postačí řidičák skupiny B.  Pokud má dodávka hmotnost do 3500 kg, můžeme jezdit bez obav s průkazem sk. B, co se týká osobní dodávky tak tady bychom si měli dávat pozor. Tyto osobní dodávky jsou na tom v podstatě stejně, ale protože jich máme na trhu mnoho a jsou i různé typy takových dodávek, pro náš řidičák skupiny B musí být dodávka jen 8 místná. Pokud má vozidlo jen o jedno místo více, musíme si pořídit řidičák skupiny C.

Výhody pronájmu

Co se týká výhod dodávek, například z půjčovny dodávek Vsetín, které jsme si pronajali, můžeme konstatovat, že velkou výhodou je pravidelný servis vozu a s tím spojenou výměnu pneumatik, povinné ručenní a jiné pojištění, dálniční známky a podobně, což má v kompetanci pronajímatel, tedy autopůjčovna. My se musíme starat jen o doplnění pohonných hmot.

Dlouhodobý nebo krátkodobý pronájem

Pokud si chceme zapůjčit auto, například z půjčovny dodávek Vsetín, jen na víkend nebo na pár dní, můžeme si sjednat krátkodobý pronájem dodávky. Využít jej můžeme třeba na stěhování, kratší dovolenou, převoz nábytku, který jsme si zrovna koupili a podobně. Dlouhodobý pronájem je sjednáván na dobu až 60 měsíců a je zejména výhodný pro ty, kteří počítají s delší dobou pronájmu než je 10 dní. Jde o tzv.operativní leasing a platíme zde v podstatě měsíčně stejnou částku.