pujceni@dodavky.net

608 780 500

Najít spolehlivou autopůjčovnu dá mnohým zabrat, autopůjčovna Ostrava má pro každého vhodné řešení.

18.8.2020

Bez moderní osobní, ale i nákladní dopravy v dnešním světě si pohyb, přesun, přepravu mnozí ani nedovedou představit. Zejména užitkové vozy patří k těm nejvyužívanějším, ale ani osobní vozy nezůatávají pozadu. Automobilová doprava se tak stala velmi důležitým a hlavně pevným článkem celé dopravní infrastruktury a tak v případě, že stávající vozidlo náhle vypoví službu nebo jednoduše není k dispozici, optimálním řešením v takovém případě mohu být služby spolehlivých autopůjčoven. Zapůjčení vozidel je služba, které nabízí i autopůjčovna Ostrava , a která má mnoho výhod, z nichž hlavní je implementace potřebné nákladní a osobní dopravy na jakoukoli vzdálenost.

Jaké služby nabízejí autopůjčovny i autopůjčovna Ostrava

Jsou to především služby krátkodobého a dlouhodobého pronájmu. Krátkodobý pronájem je sjednáván an dobu až 30 dní a lidé nebo společnosti tento druh pronájmu využívají například ke služebním cestám, rodinným oslavám, jako jsou svatby, k přepravě materiálu, zboží, ale i k soukromým účelům, které jsou součástí života. Dlouhodobý pronájem je sjednáván na dobu až 60 měsíců a jde o operativní leasing. Tady má zákazník měsíčně stanovenou částku, kterou musí platit a je zahrnuta ve smlouvě o pronájmu. Po uplynutí této doby si může zákazník vůz odkoupit nebo smlouvu obnovit a má právo na nové vozidlo.

Jaké výhody vyplývají z pronájmu vozidel

Především si zákazník nemusí dělat starosti s pravidelným servisem vozu, povinným ručením nebo jiným pojištěním, dále pak nemusí řešit GPS navigace a dálniční známky. Za velkou výhodu lze považovat i to, že v totmto případě má každý klient vozidlo po celou dobu pronájmu plně k dispozici a může si tak vše zorganizovat sám.

Jaké vozy lze najít v autopůjčovnách

Každý má jistě jinou představu o vozidle, který si chce pronajmout. Autopůjčovny, i autopůjčovna Ostrava, nabízejí nejen užitkové dodávky, které patří k těm nejvytíženějším, ale člověk si může zapůjčit i osobní vozidlo, po kterém odjakživa toužil a až nyní má k tomu příležitost jej alespoň jednou za život řídit. Své zastoupení mají poměrně všechny světové značky automobilů, takže si zde jistě každý vybere takový, který mu bude vyhovovat po všech stránkách. Užitkové dodávky mohou být plachtové, skříňové i chladící. U osobních vozů se zde nacházejí vozy lasické třídy, ekonomické třídy, SUV, ale i luxusní.

 K čemu všemu si lze vozy zapůjčit

Mimo klasický osobní vůz, kterým může zákazník odjet na služební cestu nebo také na rande či na dovolenou,  si lze vybrat i mezi dodávkami obytnými nebo dodávkami užitkovými. Tyto vozy jsou také velmi žádané a to už jen z toho důvodu, že v případě, že je potřeba přepravit své zaměstnance na školení, nebo do zaměstnání, jsou tyto vozy vhodnou alternativou. Osobní dodávky například pojmou až osm osob a tím pádem je ušetřen čas i finance. Pasažéři mají dostatek místa a cesta může být dokonce i zábavná.

Co je potřeba ke sjednání pronájmu

Především jsou to platné doklady, řidičský a občanský průkaz. Dále je potřeba počítat i s vratnou kaucí. Mnohé autopůjčovny, i autopůjčovna Ostrava, požadují i věk řidiče nad 23 let, jeho řidičské zkušenosti alespoň 2 roky. Je třeba si řádně přečíst obchodní podmínky a nebo se informovat přímo v půjčovně.

 

 

 

 

twelve − five =