pujceni@dodavky.net

608 780 500

Malíř pokojů Praha

Malíř pokojů Praha

Hledáte někoho na malování pokojů? Jak na vymalování kuchyně, ložnice či obýváku? Narazili jste na naše služby? Co nabízíme?

Malíř pokojů Praha, to je více než 14 let zkušeností v oboru malířství a natěračství. Krom toho nabízíme také lakýrnické práce, tapetování a další speciální techniky. Naše nabídka platí zejména v Praze, ale můžeme vyjet i mimo město do okruhu asi 30ti kilometrů. K dispozici jsme na telefonu od 8. do 20. hodiny každý den i ve svátek nebo o víkendu.

 

Co nabízíme

Jaké služby nabízíme? Kromě malování nabízíme také lakýrnické a natěračské práce, lepíme tapety a věnujeme se speciálním technikám a po každé práci také provádíme kompletní úklid. Před malováním provedeme i přípravu povrchů, tedy seškrábeme staré nátěry, vyplníme spáry a naneseme izolační, penetrační, protiplísňové a antikorozní nátěry. Malíř pokojů Praha, to jsou také speciální techniky jako jsou antické zeminy florentské, variopaint nebo benátské štuky.

 

Kde pracujeme

 

Malování a další služby provádíme téměř kdekoliv, ve všech typech prostor od soukromých až po komerční a veřejné. Běžně pracujeme i ve stísněných prostorách, za horších světelných podmínek nebo v prašném prostředí. Hravě vám tak vymalujeme starší sklep, úzké schodiště, garáž, dílnu, běžný panelákový byt, rodinný domek, kancelář, firemní provozovnu i sklad. Nebojíme se ani větších výšek, kde natíráme domovní fasády nebo opláštění budov.

 

Spokojený zákazník

Spokojený zákazník je pro nás na prvním místě. Velmi pečlivě se tak věnujeme výběru jednotlivých barev i zaměstnanců. V naší nabídce naleznete pouze ty nejlepší barvy jako je Dulux, Primalex, Balakom, Johnstone, Bondex, Zerro a další. Každý malíř pokojů Praha je zkušený stálý zaměstnanec, který prochází pravidelným školením a přezkušováním v bezpečnosti práce. Vždy také přísně dodržujeme platné standardy a normy a krom toho nabízíme i několik služeb zcela zdarma. Zaprvé je to konzultace na místě realizace, dále návrh nejlepšího možného řešení, vypracování cenové nabídky a dopravné po Praze zdarma.

 

Jak to proběhne

Jak vypadá průběh realizace? Nejprve si domluvíme termín konzultace, a to buď po telefonu nebo elektronicky. Na místě realizace si prohlédneme všechny prostory a probereme, jaké máte požadavky. Poté náš zkušený pracovník navrhne nejlepší možné řešení vašeho problému a vytvoří cenovou nabídku. Pokud budete souhlasit, můžete se rovnou domluvit na rezervaci závazného termínu. Před samotným započetím prací pak zpravidla provádíme nezbytnou přípravu prostor jako je sestěhování nábytku a jeho zakrytí spolu s podlahami silnými fóliemi, aby se rozhodně nic nepoškodilo. Po ukončení všech prací zas provedeme závěrečný úklid a vše vám předáme v původním stavu zcela neporušené.

Zaujala vás nabídka malíř pokojů Praha? Chcete se dozvědět víc? Neváhejte a kontaktujte nás. Rádi vám poradíme a vytvoříme nezávaznou a bezplatnou cenovou kalkulaci.

fourteen − four =