pujceni@dodavky.net

608 780 500

Máte dotazy?

Připravili jsme pro Vás časté dotazy. Nenašli jste odpověď? 
Neváhejte se na nás obrátit. 
Spokojenost zákazníků je pro naší firmu to nejdůležitější!

Kontaktujte nás

Co je zapotřebí k zapůjčení dodávky?

Když si chcete půjčit dodávku u naší společnosti, potřebujete platný občanský a řidičský průkaz. K tomu si připravte vratnou kauci v hodnotě 5 000 Kč. Také nezapomeňte na nutnost zaplatit částku adekvátní k době půjčení dodávky. Jestliže si plánujete dodávku zapůjčit na firmu, musíte být jednatelem společnosti, případně je nutné s sebou mít notářsky ověřenou plnou moc..

Proč některé firmy půjčují bez omezení, ale Vy máte stanovený limit kilometrů?

Dodávky skutečně zapůjčujeme s omezeným počtem kilometrů. Ovšem na druhou stranu je třeba dodat, že omezení je nastaveno na tak vysokou hodnotu, s níž nemá problém 95 % zákazníků. Díky omezení může firma nabízet dodávky za takové ceny, které se řadí k nejnižším na trhu.

Které řidičské oprávnění potřebuji k řízení Vašich dodávek?

Na to, abyste mohli řídit kteroukoliv z našich dodávek, potřebujete pouze řidičský průkaz skupiny B, což je stejná kategorie, do níž patří běžná osobní vozidla.

Je možné u Vás zaparkovat moje auto v době zápůjčky?

Taková možnost u nás skutečně existuje. Jestliže tedy přijedete vlastním vozem, můžete ho nechat odstavený na místě, kde stála dodávka. O auto se nemusíte obávat, protože parkování je v uzavřeném areálu.

Jak se může vyměnit poškozená pneumatika?

Na toto téma pro Vás připravujeme názorné video.

Musím platit v hotovosti, nebo akceptujete karty?

Platební karty bohužel nepřijímáme, ovšem před zápůjčkou můžete peníze poslat na číslo bankovního účtu podle vystavené faktury.